Nasza wizja jest prosta — polega na stworzeniu najbardziej profesjonalnej i czystej gamy produktów dedykowanych każdemu rodzajowi włosów, przestrzegając naszych trzech podstawowych zasad:

Naturalne — na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby nasze kosmetyki powstawały w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, w oparciu wyłącznie o składniki najwyższej jakości.

Wegańskie — to nie fanaberia ani trend, jesteśmy oddani idei weganizmu od ponad 30 lat.

Australijskie – 100% dumnie produkowane i posiadane przez Australijczyków.


DAVROEMaryPhilosophy.jpg

30 lat pasji, determinacji i wiarygodności. W 1984 roku Mary Centofanti rozpoczęła swoją karierę jako młoda recepcjonistka w firmie Dresslier. 23 lata później, w 2007 roku, Mary i jej mąż nabyli podupadający wówczas biznes. Byli wtedy w pełni zmotywowani, by poprawić jego funkcjonowanie. Uzbrojeni w silną wiarę i mocne zasady, które wypełniała pasja, determinacja, wiara w słuszność swoich idei, wyruszyli w dziesięcioletnią podróż, która doprowadziła ich do miejsca, w którym obecnie się znajdują. Była nim znana w branży australijskiej firma produkująca kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Po przejęciu firmy macierzystej Dresslier założonej w 1930 roku, Mary zdecydowała się na zmianę jej oferty i nazwy z Dresslier na Davroe. Postrzegano to wtedy jako niezwykle odważny i ryzykowny krok, ale innowacyjność i postępowość wizji Mary doprowadziła do tego, że Davroe zaczęto rozpoznawać jako producenta pierwszej, profesjonalnej linii produktów do pielęgnacji włosów, które były wolne od siarczanów, parabenów i produktów petrochemicznych. Mary uznała, że jej kosmetyki muszą być w całości pozbawione substancji pochodzenia zwierzęcego, powinny być w 100% wegańskie i posiadać w swoim składzie wyłącznie czyste ekstrakty roślinne pochodzenia australijskiego.

Zaangażowanie, połączenie wizji i wartości z determinacją i innowacyjnością doprowadziło do stworzenia wiodącej na świecie, unikalnej jakości kosmetyków, którą charakteryzuje najwyższa wydajność, doskonały skład, w pełni świadomy sposób podchodzenia do etyki konsumenckiej i głębokie poszanowanie oczekiwań świadomości klienta.

„Jako ciągle rozwijająca się firma chcieliśmy odświeżyć nasz wizerunek. Postawiliśmy na nowe, biodegradowalne opakowania. Potraktowano tę decyzję, podobnie jak przed laty, jako działanie zbyt odważne i ryzykowne. Mimo to jesteśmy dumni z tej zmiany i wierzymy w jej słuszność” – mówi Mary Centofanti właściciel marki Davroe.

Kompleks Ochrony Koloru zapewnia ochronę koloru w całej gamie produktów.
Davroe is Vegan Certified and Cruelty-freeWegańskie/Nie testowane na zwierzętach. Produkty nie zawierają składników odzwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach, są 100% wegańskie.
Davroe is Natural made with Pure plant & flower extracts Naturalne, czyste roślinne i kwiatowe ekstrakty.
Davroe is Gentle On Your Hair & Scalp No Sulphates No ParabensDelikatne dla włosów i skóry głowy. Brak siarczanów. Brak parabenów.
Davroe Kind To The Environment All active ingredients are petrochemical free Bezpieczne dla środowiska. Wszystkie składniki są wolne od składników petrochemicznych.
Davroe Australian Made 100% Australian made & owned100% Australijskie. Produkowane w Australii.

Naszą filozofią jest dostarczanie najczystszych i najdelikatniejszych produktów do pielęgnacji włosów. Kompleks ochrony koloru, wegańskie, nietestowane na zwierzętach, naturalne ekstrakty roślinne to wszystko tworzy produkty DAVROE.