Davroe Chroma

Poznaj koloryzujące kuracje DAVROE Chroma stworzone specjalnie po to, aby połączyć niezwykłe możliwości pielęgnacyjne z najdelikatniejszą formą koloryzacji.

Kuracje DAVROE Chroma w odróżnieniu od innych produktów koloryzujących, nie przesuszają włosów, a działają na nie kondycjonująco. Bazą produktów z linii DAVROE Chroma jest kuracja, czyli bogata w naturalne składniki odżywka, której celem jest zapewnienie włosom optymalnego poziomu nawilżenia i odżywienia.

Kuracje DAVROE Chroma dzielą się na 3 kategorie kolorystyczne:

  • Chroma Toners (Cool Graphite, Perfectly Nude) służące głównie ochłodzeniu koloru
  • Chroma Vivids (Violet Haze, Rose Quartz, Sunset Copper) nadające włosom żywy odcień fioletu, różu oraz miedzi
  • Chroma Pastels (Blushing Gold) w odcieniu różowego złota

Każda z kuracji DAVROE Chroma zapewni Twoim włosom nie tylko pożądany kolor, od pastelowego aż do wyrazistego w zależności od Twoich upodobań, ale pozostawi włosy miękkie, odżywione i pełne blasku. Odcień wypłukuje się stopniowo w ciągu od 3 do 5 myć. Aby go utrzymać, warto powtórzyć kurację raz w tygodniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

DAVROE Chroma Blushing Gold

Nawilżająca kuracja koloryzująca Davroe Chroma Blushing Gold w luksusowym odcieniu różowego złota zapewni Twoim włosom nawilżenie, regenerację, blask oraz unikatowy kolor!

Kolor Blushing Gold sprawdzi się szczególnie na włosach blond o jasnym lub ciemniejszym odcieniu.

DAVROE Chroma Cherry Red

DAVROE Chroma w odcieniu Cherry Red to ultra nawilżająca kuracja koloryzująca stworzona po to, aby uzyskać lub podtrzymać żywy, czerwony odcień przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej pielęgnacji włosom farbowanym. DAVROE Chroma Cherry Red nasycona ekstraktem z wiśni wzmacnia czerwony kolor włosów lub nadaje czerwony ton włosom brązowym, a także wzmacnia włosy, nawilża je i regeneruje.

DAVROE Chroma Clear Gloss

Davroe Chroma Clear Gloss to nawilżająca i nabłyszczająca kuracja stworzona po to, aby zapewnić włosom farbowanym lub naturalnym spektakularne rozświetlenie. Idealna do mieszania z pozostałymi odcieniami kuracji Davroe Chroma po to, aby stworzyć Twój wymarzony kolor, ale może być również stosowana samodzielnie. Davroe Chroma Clear Gloss nasycona ekstraktem z wiesiołka wydobywa z włosów blask, a także wzmacnia je, nawilża i regeneruje.

DAVROE Chroma Cool Graphite

DAVROE Chroma Cool Graphite to ultra nawilżająca kuracja koloryzująca, neutralizująca ciepłe tony ciemnych włosów.

Dzięki zawartości ekstraktu z kory wierzby wzmacnia włosy i pozostawia je zregenerowane, odżywione i pełne blasku. DAVROE Chroma Cool Graphite jest odpowiednia zarówno dla włosów naturalnych, jak i farbowanych.

DAVROE Chroma Perfectly Nude

Kuracja koloryzująca DAVROE Chroma Perfectly Nude została stworzona do pielęgnacji i delikatnego tonowania włosów w odcieniach blondu.

Formuła kuracji DAVROE Chroma Perfectly Nude wzbogacona o ekstrakt z orzechów Macadamia, zapewnia włosom kremowy, beżowy odcień, pozbywając się jednocześnie ciepłych refleksów. Wzmacnia włosy, dogłębnie je nawilża, pozostawia zregenerowane, miękkie i pełne blasku.

DAVROE Chroma Pure Platinum

Kuracja koloryzująca DAVROE Chroma Pure Platinum to ultra nawilżający toner do neutralizacji niechcianych, żółtych odcieni.

Unikatowa kompozycja składników aktywnych kuracji DAVROE Chroma Pure Platinum pozostawi Twoje włosy miękkie i nawilżone, o pożądanym, chłodnym odcieniu.

DAVROE Chroma Rose Quartz

DAVROE Chroma w odcieniu Rose Quartz to ultra nawilżająca kuracja koloryzująca stworzona po to, aby uzyskać lub podtrzymać delikatny, pastelowy róż przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej pielęgnacji włosom farbowanym.

DAVROE Chroma Rose Quartz nasycona ekstraktem z róży, wzmacnia włosy, nawilża je i regeneruje.

DAVROE Chroma Sunset Copper

DAVROE Chroma w odcieniu Sunset Copper to nawilżająca kuracja wzmacniająca, która nada lub wzmocni miedziane tony w Twoich włosach.

Dzięki dodatkowi ekstraktu z nagietka, DAVROE Chroma Sunset Copper nie tylko zapewnia jeszcze lepsze osadzenie się pigmentów we włosach, ale także pozostawi je miękkie, nawilżone i pełne blasku.

DAVROE Chroma Violet Haze

DAVROE Chroma Violet Haze to ultra nawilżająca kuracja koloryzująca w odcieniach fioletu, która zapewni Twoim włosom wymarzony odcień — począwszy od delikatnego wytonowania do chłodniejszego odcienia, aż po żywy, fioletowy kolor.

Jednocześnie kuracja DAVROE Chroma Violet Haze zapewni włosom odżywienie, regenerację i odbudowę, pozostawiając je gładkie, nawilżone i pełne blasku.