Davroe_NaturesActives

Davroe Wellness to holistyczne podejście do stylu życia, które sprzyja długowieczności. W pielęgnacji włosów to trwalszy kolor, zdrowe włosy i skóra głowy. Obejmuje to zarówno zapobieganie, jak i pielęgnację poprzez stosowanie składników, które są zgodne z podejściem natury.

W całym asortymencie znajdzie opracowane przez laboratoria Davroe unikalną kombinację ekstraktu z liści oliwnych, ekstraktu z pestek winogron, witaminy E (pochodzącej z soi) i środków chroniących przed promieniowaniem UV, które pomagają chronić włosy przed szkodliwym wpływem środowiska, ciepła i promieniowania UV. Ta wyjątkowa formuła ogranicza blaknięcie koloru i sprawia, że włosy są miękkie i zdrowe.

EKSTRAKT Z PESTEK WINOGRON

Ekstrakt z pestek winogron uważany jest za jeden z najsilniejszych dostępnych przeciwutleniaczy. Ekstrakt z pestek winogron jest znany ze swoich zalet i zwalcza wolne rodniki we włosach i skórze głowy. Antyoksydanty odgrywają ważną rolę w zapobieganiu procesowi starzenia się włosów.

EKSTRAKT Z LIŚCI OLIWKI

Ekstrakt z liści oliwnych to wyjątkowy przeciwutleniacz. Chroni włosy przed wolnymi rodnikami i ogranicza dalsze uszkodzenia włosów spowodowane zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV, chroniąc w ten sposób włosy przed foto-starzeniem i poprawiając ich elastyczność.

ŚLIWKA KAKADU

Wszystkie produkty z gamy DAVROE, od szamponów, odżywek, kuracji i produktów do stylizacji, zawierają własne unikalne ekstrakty, które wzmacniają ich działanie. Jednym z naszych ulubionych jest śliwka kakadu, najbogatsze na świecie naturalne źródło witaminy C w owocach, zawierające 50 razy więcej niż w pomarańczach. Witamina C pomaga rewitalizować włosy i redukować wolne rodniki. Śliwka kakadu pochodzi z Australii.

W całej gamie produktów DAVROE opracował unikalne połączenie naturalnych ekstraktów, które pomagają chronić włosy przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych, ciepła i promieniowania UV.